Size bir telefon kadar yakınız
0541 794 01 93
Dil Seçin
tr
Whatsapp Bilgi Hattı

Wox 2018 Panel İndir

Wox 2018 Panel İndir

Wox PaneL 2018 birçok panelcinin kullandığı yeni yönetim paneliyle hizmet sürdürmektedir. Fakat özellik ve orjinalliğine bakarsak bizler kadar özenip düzenlenmiş halini bulamazsınız. Özelliklerini Kısaca tanıtmak istiyorum, herkeste wox 2018 paneli bulunabilir fakat seo uyumlu ve işlev olarak son derece yükseltildi.

 • Sistem Panelinde Odalar Yönetimin’i Sol tuş ile Oda ismini düzenle menüsüne girmeden Enter’ ile kaydedebilirsiniz.
 • Meta Keyword [Anahtar Kelime] makalelerin ilerlemesinde faydalıdır.
 • Animasyon, Logo, Resim yükleme, Kafa ikonları, Özel ikonlar her tarayıcı üzerinden yüklenmektedir.
 • Sistem Panelinden Üye ekleme.
 • Şık ve optimizasyonlu Css, JavaScprit,grafik tasarımı,
 • Seo uyumlu H kriterleri Alt etiketi, Anahtar kelimeler ile, sitenizi derecelendirin. Seo optimizasyonu yapılmış hazır bir sesli chat portalı, her panelcinin veya her site sahibinin makale bile yazmasına gerek kalmadan anahtar kelimelerde yer edinebilir.
 • Hızlı yönetim ve Kontrol paneli ile paylaşım linki makalemize yorum yazıldıktan sonra skype üzerinden paylaşılacaktır. Portalı dağıtmamız’ın tek amacı rakiplerimiz’den büyük firmaların bizlere yapmış olduğu sunucusal saldırıları 1 panelci firması yerine tüm panelciler’i kapsamasıdır.
 • Umarım sizlerle paylaşmış olduğum wox 2018 paneli ile müşterilerimize adımızı lekeleyerek orjinal panel değildir diyerek müşteri kazanma gibi bir niyette bulunmadığınız sürece bundan sonra portallar’ı sürekli paylaşıma tabi tutucağımdan emin olabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Mehmet dedi ki:

  Evet Sayın Dunyapanel Konuda Cok Haklısın Seslichat Alemi Baya Düşüş Gösterilmekte Lakin Eswin Ve Wox Panel Beğenilen Görünümleri Yeni Trend Olarak Hoş Ve Göz Alıcı Olarak Seslichat Devrini Devam Ettirmektedir Buraya Bizler Gibi Yorumunu Yapıp SesliChat Panelciliğini İçten Yapan Panelci Arkadaşlerımıza Teşekür Ederiz İnşallah Daha Güzel Nesil Daha İyi Tasarımlar Sizlerle Devam Eder. Yazilimwbh Keyifli Çalışmalar Dileriz

 2. sayın dunyapanel sen işini gerçekden titizlikle yapıyorsun isdiyorsunki hiç bir müşderinden şikayet gelmesin bu sebepden dolayı işini düzgün yapıyorsun seni takdir ediyorum allah utandırmasın bol kazançlı müşderilerin olmasını diliyorum

 3. marka dedi ki:

  wox denemek için sabırsızlanıyorum bakalım sizden gelen sistem nasıl dizaynı hos gözüküyor

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Marka Wox PaneL’i indirmek istiyorsanız lütfen skype üzerinden irtibat’a geçiniz.
   Skype: dunyapanel

 4. Yekiz.com dedi ki:

  Faydalı bir makale olmus mobil sitemizi 1 aydan beri dunyapanel hizmetini sunmaktadir mobil chat

 5. Merhaba Gayet hoş duruyor mobil siteme bunu uygulayacağım teşekkür ederiz

 6. Guest dedi ki:

  tesekkurler