+90 505 080 66 04

Sosyal Medyada Biz}

HİZMETLERİMİZ

Mobil Sohbet Sistemleri

Mobil, tablet ve Bilgisayar gibi cihazlardan rahatlıkla chrome safari veya explorer tarayıcısını kullanarak internet ortamında sohbet müzik ve oyun hizmeti sunduğumuz codychat sisteminde sizde çok makul fiyatlarla site sahibi olabilirsiniz. Sistemde hergün yenilikler yapılarak test aşamasından geçiş tamamlandıktan sonra hizmetlerimiz’den faydalanmakta olan mobil sohbet sistemi kurulu olan müşterilerimize sağlamaktayız.

Okey Hizmetleri 

Gün içerisinde boş vakitlerinizde hem sohbet hemde oyun oynamak sizcede zevkli ve eğlenceli değilmi ? Hem yep yeni arkadaşlıklar kurabiliyorsunuz, hemde kayıt olduğunuz hesap üzerinden puan ve chip sahibi oluyorsunuz. Okey sistemlerimiz tasarım ve  yazılımsal olarak gelişmeye devam etmektedir. En kısa sürede sizlere demo yönetimi menümüz arasında yer alıcağını belirtmek istedik.

Radyo Hizmetleri 

Günümüzde birçok kullanıcının radyo paketleri ve radyo hostinglerini aylık veya yıllık kiraladığını biliyormuydunuz. Radyo hizmetlerimizden yararlanarak aylık ve yıllık paketlerimize gözatmak istermisiniz. Slider altındaki radyo hizmetleri menüsünden bilgi ve satın alma işlemleri sağlıyabiliceksiniz.

seslichat sesli chat mobil chat seslichat seslichat